Vítejte | Kontakty | Aktuality | Koncepce | Doporučení rodičům | Organizace | Realizujeme projekty | Kalendárium | Komunitní centrum
Přijímání dětí | Provozní informace | Platby | Školní kuchyně | Omlouvání dětí | Fotoalbum | Napište ředitelce | Interní webové aplikace

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

odrážka

Můžete si prostudovat naši směrnici o nakládání s osobními údaji v souladu s nařízením GDPR. Tento vnitřní předpis shrnuje základní informace o zásadách zpracování osobních údajů, kterými se naše organizace řídí a které přijala za účelem zajištění souladu s nařízením parlamentu a Rady EU 2016/679, které je na území ČR účinné od 25. 5. 2018... celá směrnice

odrážka

NEPŘEHLÉDNĚTE, že vzhledem k termínové kolizi více vystoupení v Židenicích byl na žádost rodičů změněn termín konání 21. letních slaností MŠ Family na úterý 12. 6. 2018. Čas a místo zůstávají beze změn - viz příslušné datum v našem Kalendáriu.

odrážka

Již nyní se můžete seznámit s organizací zápisu do mateřských škol v Brně na školní rok 2018/2019 (nástup od září 2018). Další informace najdete na městském portálu www.zapisdoms.brno.cz

odrážka

Přinášíme také informaci o organizaci prázdninového provozu mateřských škol v Brně-Židenicích (červenec - srpen)

ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Nejbližší akce z našeho Kalendária

Kalendář v plném rozlišení

odrážka

Třídy Kuřátka a Berušky se zapojily do celostátní soutěže "Srdce s láskou darované", která podporuje tradiční hodnoty, týmovou spolupráci a mezilidské vztahy. Na těchto stránkách zadejte do vyhledávacího políčka text "family" a pak si prohlédněte soutěžní práce našich dětí, vytvořené v rámci projektů "Srdce pro paní kuchařky" a "Strom lásky a potěšení srdce".

odrážka

Ve fotoalbu nepřehlédněte nově publikované fotografie z programu Předškolák

odrážka

Víte, že vnitřní svět dětí do 6 let je velmi citlivý, vnímavý a zranitelný? Víte, že jste to Vy, rodiče, kteří vtiskujete dětem emoční scénáře pozitivní či negativní? Zajímá Vás co dítě potřebuje? Přečtěte si více...

odrážka

Od října 2015 jsme zapojeni do projektu Program podpory digitalizace škol, jehož cílem je smysluplné využití informačních technologií v předškolním vzdělávání dětí

odrážka

Nepřehlédněte novinku v jídelníčcích školní kuchyně: modře jsou vytištěny zajímavé potraviny, které byly při přípravě jídel použity. Na připojených odkazech si o nich můžete přečíst podrobnější informace

odrážka

Na základě novely Nařízení Evropského Parlamentu a Rady 1169/2011  EU, článek 21, uvádíme alergeny v potravinách na jídelním lístku pod čísly, kterými jsou označeny v příslušném seznamu. Školní jídelna takto plní svou informační povinnost.

odrážka

Naše poděkování patří všem zúčastněným za partnerskou spolupráci na Konzultačních dnech o vzdělávání dítěte.

odrážka

Prostory Komunitního centra nabízíme k pronajmutí v době, kdy nejsou využity zájmovými kroužky. V případě zájmu kontaktujete paní učitelku Jagošovou - jagosova@msfamily.cz.

Aktualizace 24.05.2018

Naše projekty,