Vítejte | Kontakty | Aktuality | Koncepce | Doporučení rodičům | Organizace | Realizujeme projekty | Kalendárium | Komunitní centrum
Přijímání dětí | Provozní informace | Platby | Školní kuchyně | Omlouvání dětí | Fotoalbum | Napište ředitelce | Interní webové aplikace

DŮLEŽITÁ OZNÁMENÍ

23. 12. 2017 - 2. 1. 2018 jsou vánoční prázdniny

ZE ŽIVOTA ŠKOLY

odrážka

Připomínáme některé z akcí našeho Kalendária na leden 2018:

• 8. 1. Předškolák 4A

• 10. 1. divadlo v MŠ

• 16. 1. Předškolák 4B

• 25. - 28. 1. Lyžujeme se Sportíkem

odrážka

Již nyní se můžete seznámit s organizací prázdninového provozu mateřských škol v Brně-Židenicích (červenec - srpen)

odrážka

Víte, že vnitřní svět dětí do 6 let je velmi citlivý, vnímavý a zranitelný? Víte, že jste to Vy, rodiče, kteří vtiskujete dětem emoční scénáře pozitivní či negativní? Zajímá Vás co dítě potřebuje? Přečtěte si více...

odrážka

Od října 2015 jsme zapojeni do projektu Program podpory digitalizace škol, jehož cílem je smysluplné využití informačních technologií v předškolním vzdělávání dětí

odrážka

Naše Kalendárium umožňuje listovat v kalendáři akcí ve třech režimech zobrazení - Týden, Měsíc a Agenda. Po rozkliknutí vybrané položky může zobrazit i další podrobnosti akce.

odrážka

Nepřehlédněte novinku v jídelníčcích školní kuchyně: tučně jsou vytištěny zajímavé potraviny, které byly při přípravě jídel použity. Na připojených odkazech si o nich můžete přečíst podrobnější informace

odrážka

Na základě novely Nařízení Evropského Parlamentu a Rady 1169/2011  EU, článek 21, uvádíme alergeny v potravinách na jídelním lístku pod čísly, kterými jsou označeny v příslušném seznamu. Školní jídelna takto plní svou informační povinnost.

odrážka

Naše poděkování patří všem zúčastněným za partnerskou spolupráci na Konzultačních dnech o vzdělávání dítěte.

odrážka

Prostory Komunitního centra nabízíme k pronajmutí v době, kdy nejsou využity zájmovými kroužky. V případě zájmu kontaktujete paní učitelku Štěpánovou - stepanova@msfamily.cz.

Aktualizace 17.01.2018

Naše projekty,