Vítejte | Aktuality | Koncepce | Doporučení rodičům | Organizace | Realizujeme projekty | Doplňkový program | Kalendárium | Komunitní centrum
Přijímání dětí | Provozní informace | Platby | Školní kuchyně | Omlouvání dětí | Fotoalbum | Kolektiv | Napište ředitelce | Interní webové aplikace

KALENDÁRIUM AKCÍ NA ŠKOLNÍ ROK

• Můžete vybírat ze tří režimů zobrazení: Týden, Měsíc a Agenda (výchozí nastavení).

• Ve všech režimech zobrazení můžete kliknutím na konkrétní akci zobrazit i podrobnosti k jejímu konání - KDE, KDY, POPIS AKCE ("Kde" je upřesněno jen v případě, že se akce koná mimo MŠ).

• V režimu Týden se akce zobrazují k aktuálnímu datu, dni i hodině - pokud se díváte večer, nezapomeňte si zobrazení posunout.

• Během školního roku budou ve třídách na praxi studentky Pedagogické fakulty MU nebo Střední pedagogické školy.

Aktualizace 02.03.2017

Naše projekty,