Aktuality | O nás | Úřední deska | Koncepce | Realizujeme projekty | Komunitní centrum
Provozní informace | Doporučení rodičům | Platby | Školní kuchyně | Omlouvání dětí | Fotoalbum | Napište ředitelce | Interní webové aplikace

Přišel za námi Mikuláš

Přišel za námi Mikuláš - byl přívětivý, hodný a hodně starý, s sebou letos přivedl i anděla. Zato čerty nebral, protože se nečešou, nemyjí, straší a vůbec - nedělají dobré věci. Dokonce mu letos přimíchali škaredé věty do kouzelné knihy, co prý děláme. A samozřejmě to nebyla pravda. A my děti jsme s úžasem pozorovaly našeho Mikuláše, jeho povídání o nebesích, andílcích, dobru a přátelství a... my dospělí věděli, že je to naše (bývalá) milá paní učitelka Maruška, která za námi každoročně přijíždí až z Čech, aby obdarovala děti láskou, citem, laskavým slovem a... dárečky.

Eva Šperková

Aktualizace 06.12.2018