Motýlci ve víru spolupráce

Ve třídě Motýlků se nám začíná dařit vytvářet krásné skupinové hry a činnosti. Učíme se respektovat jeden druhého, zkoušíme se domlouvat, zapojovat, rozdělovat role, říci si o pomoc a radujeme se ze společného prožitku. Ať už se jedná o deskové či pohybové hry, puzzle, tvoření, konstrukce, tanec, damatizaci... Děti se spontánně zapojují, skotačí a prohlubují si mezi sebou krásná pouta přátelství, které u mnohých potrvá možná i celý život. No řekněte, nepřidali byste se také?

Bc. Lenka Pasienková, Bc. Hana Schejbalová

Aktualizace 15.02.2020