Červen v Motýlkách

Tak jsme se po několikatýdenní pauze zase konečně sešli ve školce. Čekaly na nás ve třídě naše oblíbené hry, hračky a koutky, které tu dlouho zely prázdnotou. Zahrada zarostla vysokou trávou, skluzavka byla opuštěná... Alespoň před prázdninami měli někteří možnost se do školky vrátit a potkat se s kamarády a paními učitelkami za zvýšených hygienických opatření. Zvládli jsme to a děkujeme všem rodičům, kteří se uvolili přenechat místo ve školce jiným a ukázali tak velkou dávku solidarity. Na všechny se těšíme opět v září, kdy už se (doufejme) sejdeme úplně všichni v plné síle a zdraví. Opatrujte se. Na shledání se těší paní učitelky Lenka a Hanka!

Bc. Hana Novotná

Aktualizace 15.08.2020