Lyžování Karlov 2020

Opět po roce jsme odjeli - celé rodiny, tatínci s dětmi nebo skupina maminek, celkem 34 osob - na hory se Sportíkem, tentokrát již po..., no ano je to 20 let!

V posledních letech je naše stálé místo Karlov v Jeseníkách. Děti i dospělí den co den zažívali lyžařské pokroky, zábavu, večerní relax v bazénu či svůj vlastní program. Krásné slunečné počasí a prima sněhové i klimatické podmínky umocnili prožitek a pohodu. A tak zase za rok přátelé!

Eva Šperková

Aktualizace 30.01.2020