To nejlepší z měsíce října ve třídě Motýlků

Během měsíce října jsme si ve třídě Motýlků vyzkoušeli mnoho zajímavých věcí. Díky doneseným kaštanům od dětí jsme mohli skládat obrázky, procházet masážní chodník, i vyrábět zvířátka. Používali jsme šablony papírové, ale i živé – s těmi byla legrace! Také jsme poznali mnoho druhů ovoce a zeleniny – podle chuti, tvaru i barvy anebo jen tak na obrázku. Vůně skořice se linula po celé třídě, když jsme pekli jablečný štrúdl a ani sychravé počasí nás neodradilo vydovádět se na nedalekých prolézačkách.

V Přírodovědné stanici Kamenačky jsme poznali domácí prasátko Emilku, nakrmili agamu, pomazlili se s morčátkem a prohlédli jsme si mnoho roztodivných zvířátek včetně menšího krokodýla.

V říjnu jsme si tohle všechno ve třídě Motýlků opravdu náramně užili.

Bc. Hana Schejbalová

Aktualizace 04.11.2019