Hudební hrátky ve třídě Motýlků

V průběhu listopadu a prosince 2019 se naší třídou více než kdy jindy linuly krásné tóny hudby. Poznali jsme naživo různé hudební nástroje jako např. klavír, flétnu, housle, ukulele, ale i spoustu zcela neznámých nástrojů při muzikoterapii. Protáhli jsme si nohy za sychravého počasí při dobrodružné procházce bujným porostem cestou na Bílou horu, nechyběly oslavy narozenin pro naše kamarády a zpívání koled při přípravě na vánoční besídku.

Bc. Hana Schejbalová

Aktualizace 08.01.2020