MŠ Family na Bílé hoře

Na první podzimní den se všechny děti spolu se zaměstnanci školky opět vyšplhali na vrchol Bílé hory, aby sdíleli společný zážitek. Počasí nám přálo, procvičili jsme si písničky a říkanky a ti nejzdatnější zdolali i náročný terén po oblíbené zkratce. Vychutnali jsme si piknik v přírodě, pokochali se výhledem na Brno, ale především děti zjistily, kolik lidí ve školce působí a že i s dospělými je při hře "na medvěda" spoustu legrace. Byl to náročný den, však nám při návratu do školky pořádně kručelo v bříškách.

Tak zas za rok, kamarádi. Ahooooj!

Bc. Hana Novotná

Aktualizace 26.09.2020