Vítejte | Úřední deska | Aktuality | Koncepce | Realizujeme projekty | Komunitní centrum
Provozní informace | Doporučení rodičům | Platby | Školní kuchyně | Omlouvání dětí | Fotoalbum | Napište ředitelce | Interní webové aplikace

Kalendárium akcí na školní rok

• Můžete vybírat ze tří režimů zobrazení: Týden, Měsíc a Agenda (výchozí nastavení).

• Ve všech režimech zobrazení můžete kliknutím na konkrétní akci zobrazit i podrobnosti k jejímu konání - KDE, KDY, POPIS AKCE ("Kde" je upřesněno jen v případě, že se akce koná mimo MŠ).

• V režimu Týden se akce zobrazují k aktuálnímu datu, dni i hodině - pokud se díváte večer, nezapomeňte si zobrazení posunout.

• Během školního roku budou ve třídách na praxi studentky Pedagogické fakulty MU nebo Střední pedagogické školy.

Aktualizace 11.08.2018